Mathematics Quiz
|
TriviaBuzz
Rating
Join for Free
Can you pass this Mathematics quiz?
Mathematics
4 M
People
Took This Quiz
A vest costs $20, socks cost $25, a tie costs $15. Using the method, how much would a pair of underwear cost?
$100
$67
$10
$45
Browse Quizzes by Category
Puzzles
USA
1960s
1990s
COVID-19
Multi
Lincoln
Hot Quizzes Trending Now
Geography
3.04 M
Players
In what National Park is Going-to-the-Sun Road located?
Yellowstone
Glacier
Bighorn
Banff
Space
4.5 M
Players
When was the first human Moon landing?
1957
1961
1969
1970