Can you pass this Mathematics quiz?
Mathematics
4.09 M People
Took This Quiz
9 costs $1, 18 costs $2, 125 costs $3, then how much does 1222 cost?
$100 $1 $10 $4
Hot Quizzes Trending Now
Fun Facts
3.76 M  Players
What is the best-selling musical instrument in the world?
Space
2.1 M  Players
Who was the first man in space?