Can you pass this Mathematics quiz?
Mathematics
3.05 M People
Took This Quiz
9 costs $1, 18 costs $2, 125 costs $3, then how much does 1222 cost?
$100 $1 $10 $4
Hot Quizzes Trending Now
Science
1.11 M  Players
There were 160 smarties in the box yesterday, but now there are 116, what is the percentage change?
USA
4.22 M  Players
When did the US become an independent nation?